Lubuska Policja ma nowych funkcjonariuszy. Policjanci już ślubowali, a po ukończeniu kursu podstawowego trafią do różnych jednostek w województwie.

Test wiedzy o województwie lubuskim. Jak dobrze znasz nasz region? Rozwiążesz quiz na 100%? 

Alert RCB trafił do mieszkańców części województwa lubuskiego. Chodzi o ekstremalne zagrożenie pożarowe. W lasach jest bardzo sucho.

Ekstremalne zagrożenie pożarowe na terenie całego województwa lubuskiego. Jest bardzo sucho. Do mieszkańców niektórych powiatów wysłano nawet Alert RCB.

Rośnie zagrożenie pożarowe w regionie. Strażacy wyjeżdżają do pożarów suchych traw i lasów.

Lubuska Policja ma nowych funkcjonariuszy. Stróże prawa już ślubowali, a po ukończeniu kursu podstawowego trafią do jednostek w regionie.

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Kontroli Prędkości. I tak Lubuska Policja prowadzi wielką akcję na drogach. Działania potrwają do wieczora.

Pył znad Sahary dotarł nad Polskę. Obecność drobinek piasku w powietrzu powoduje jego zmętnienie, jest to dobrze widoczne na czystym niebie.

Strona 1 z 87

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u