Śmieci w lesie to ogromny problem. W lubuskich lasach można znaleźć w ostatnim czasie coraz więcej odpadów. Aby je usunąć, Lasy Państwowe wydają fortunę.

Lubuski Urząd Wojewódzki. Policja zatrzymała dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Śledczy zabezpieczyli dokumentację do sprawy.

WOŚP 2024. Za nami 32. Finał pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Zobacz, ile kasy na sprzęt dla szpitali wstępnie zebrano w Lubuskiem.

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem. Wysłano Alert RCB.

Strażacy gaszą pożary czy wyjeżdżają do wypadków, ale... robią też lodowiska. To na ferie zimowe. Gdzie się zgłosić z prośbą?

Jest nowy Wicewojewoda Lubuski. Został nim Tomasz Nesterowicz. Dziś otrzymał powołanie z rąk Wojewody Lubuskiego Marka Cebuli.

Państwowa Straż Pożarna. Lubuski Komendant Wojewódzki PSP i jego zastępcy odeszli ze stanowisk. Dziś zostali oficjalnie pożegnani.

Fotoradary w Lubuskiem wspomagane są przez odcinkowe pomiary prędkości. Sprawdź, ile razy wpadali kierowcy w 2023 roku. Wiemy, w których miejscach najczęściej.

Strona 1 z 85

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u