Śmiertelny wypadek koło Trzebiszewa (gmina Skwierzyna). Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Strażacy z Międzyrzecza otrzymali nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 1,2 miliona złotych. Zobacz, jaki sprzęt znajduje się w pojeździe.

Wypadek na drodze krajowej nr 24 koło Przytocznej. W zderzeniu dwóch pojazdów ranne zostały dwie osoby. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Śmierć nad wodą. Mężczyzna utonął w Jeziorze Lubikowskim koło Międzyrzecza. Ciało 62-latka wyłowiła straż pożarna.

Samochód osobowy uderzył w tył naczepy ciężarówki na Drodze Krajowej numer 24 w pobliżu miejscowości Chełmicko. Jedna osoba została poszkodowana.

Tragiczny wypadek z udziałem US Army pod Międzyrzeczem. Nie żyje kobieta. W akcji śmigłowiec LPR!

Trzy pojazdy zderzyły się na autostradzie A2 w powiecie międzyrzeckim. Na miejscu pracują służby. 

Mężczyzna jechał rowerem po trasie S3 w pobliżu Międzyrzecza. Przejażdżkę zakończyli policjanci. Rowerzysta dostał mandat!

Strona 1 z 12

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u