Był pod wpływem alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. 39-latek dachował w pobliżu Nowego Miasteczka, a następnie ukrył się w pokrzywach.

Nowosolscy policjanci zatrzymali pirata drogowego. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym 122 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy o dostał surowy mandat!

Trzy promile alkoholu miał rowerzysta zatrzymany w gminie Siedlisko. Podobny wynik wydmuchał też mężczyzna skontrolowany w Nowej Soli. Obaj dostali mandaty.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Niedoradzem. Występują utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Nowej Soli.

Szrotówek kasztanowcowiaczek to owad, który zabija drzewa. Walka ze szkodnikiem ruszyła już w Nowej Soli, gdzie na drzewa trafiły specjalne opaski lepowe.

Pościg w Nowej Soli. W trakcie ucieczki pijany kierowca zignorował rondo i przejechał po nim na wprost. Tam też zakończył dalszą jazdę oraz został zatrzymany.

Wypadek na S3 pod Nową Solą. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana.

W wodzie dostarczanej do mieszkańców Siedliska i okolicznych wsi w okolicach Nowej Soli wykryto bakterie z grupy coli. Konieczna jest dezynfekcja wodociągu.

Strona 1 z 26

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u