W pobliżu Nowej Soli trwa wycinka drzew. Cięcia odbywają się na powierzchniach, które osiągnęły wiek dojrzałości drzewostanu do wyrębu.

Bus zderzył się z samochodem osobowym na trasie S3 pod Nową Solą. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Nową Solą. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

Wigilijny tragiczny pożar w Nowej Soli. W wyniku pożaru, który wybuchł w mieszkaniu zginęły dwie osoby. Co tam się wydarzyło?

Tragiczny w skutkach pożar mieszkania w Nowej Soli. Dwie osoby nie żyją. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.

Śmiertelny wypadek w Nowym Miasteczku. Pijany kierowca wjechał na chodnik i potrącił 63-letnią kobietę. Życia rannej nie udało się uratować, zginęła na miejscu.

Gmina Bytom Odrzański. Dzierżawca jednej z nieruchomości składował odpady na działce. Potwierdzili to inspektorzy WIOŚ Zielona Góra, którzy latali dronem.

Pościg za pijanym kierowcą koło Nowej Soli. 38-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu. Jechał mimo sądowego zakazu kierowania.

Strona 1 z 24

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u