Policjanci z Nowej Soli zatrzymali 25-letniego motocyklistę. Mężczyzna przekroczył prędkość o 76 km/h. Stracił prawo jazdy i dostał 2500 złotych mandatu.

Strażacy z OSP Nowe Miasteczko mają nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 1,4 miliona złotych. Środki na jego zakup pochodziły z Unii Europejskiej.

Tragiczny poranny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 292 pod Nową Solą. Kierujący Oplem śmiertelnie potrącił rowerzystę!

Szrotówek kasztanowcowiaczek to owad, który zabija drzewa. Walka ze szkodnikiem ruszyła już w Nowej Soli. Na drzewa trafiły opaski lepowe.

Pomoc dla Ukrainy. Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Nowej Soli zrzucili się na karetkę pogotowia i niezbędne wyposażenie. Dziś ambulans trafił już w rejon Lwowa.

Autobus uderzył w drzewo na trasie Konradowo-Ługi pod Nową Solą. Pięć osób trafiło do szpitali. W akcji śmigłowiec LPR!

Mężczyzna wtargnął pod nadjeżdżający samochód w Nowej Soli. Ranny trafił do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu!

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w rejonie Nowego Miasteczka. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Strona 1 z 19

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u