Zaginął Ryszard Zambroziewicz. Co się stało z 70-latkiem? Mężczyzny szukają już policjanci z Nowej Soli.

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 315 koło Kolska. Lekarzom nie udało się uratować życia ciężko rannej rowerzystki. 72-latka zmarła w szpitalu.

Kobieta potrąciła dwóch rowerzystów na DW315 w Kolsku. Stan jednego jest bardzo ciężki. W akcji śmigłowiec LPR.

Tragiczny wypadek na torach kolejowych w powiecie nowosolskim. Nie żyje 58-latek potrącony przez pociąg osobowy. Na miejscu pracują służby.

Za nic miał ograniczenie. Mężczyzna pędził 110 km/h przez Nowa Sól. Stracił prawo jazdy i dostał mandat.

Aldi w Nowej Soli. Jutro nastąpi otwarcie nowego, pierwszego sklepu pod tym szyldem w mieście. Dla klientów przygotowano ofertę promocyjną.

Prezydent Nowa Sól. Beata Kulczycka wygrała z Jackiem Milewskim i będzie nowym włodarzem miasta. Ma już plan na najbliższy czas.

Marihuana i haszysz - to efekt policyjnej akcji w Nowej Soli. Funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego dilera. Grozi mu spora kara.

Strona 1 z 29

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u