Zabójstwo Kożuchów. Nie żyje 63-letni mężczyzna. Policja zatrzymała do sprawy jedną osobę.

Policjanci z Nowej Soli ścigali osobowego Mercedesa. Za kierownicą siedziała pijana kobieta. Wkrótce stanie ona przed sądem.

Policjanci z Nowej Soli prowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Patrole działały w mieście i na drogach powiatu. Zatrzymano pięciu kierowców pod wpływem alkoholu.

Pięcioletnie dziecko siedziało na torach przy dworcu PKP w Nowej Soli. Zauważył je maszynista, który wyjeżdżał ze stacji i awaryjnie zatrzymał pociąg.

Groźnie wyglądające zdarzenie w Niedoradzu pod Nową Solą. Kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna dostał wysoki mandat.

Miała 2,4 promila alkoholu i wsiadła za kierownicę. Koło Nowej Soli chciała wjechać pod prąd na trasę S3. Uniemożliwił jej to strażnik graniczny po służbie.

W zakładzie w Nowej Soli doszło do pożaru. Jeden z pracowników zaginął, a drugi został uwięziony na wysokości. Na szczęście były to tylko ćwiczenia strażaków.

Wypadek w Nowej Soli. Poszkodowany został kierowca motoroweru. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Strona 1 z 27

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u