Krajowa Administracja Skarbowa prowadziła działania w Sulechowie. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który handlował nielegalnym tytoniem i papierosami.

Policjanci z Zielonej Góry działają w ramach grupy SPEED. Ostatnio w okolicach Sulechowa kierowca zgromadził 24 punkty karne. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Pożar budynku gospodarczego w Bojadłach. Ogień doszczętnie strawił dach obiektu. W akcji 7 zastępów straży pożarnej!

Zderzenie ciężarówek na trasie S3 pod Sulechowem. Na jezdnię wypadł papier toaletowy. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

Wziął auto rodziców i wyjechał na drogę. Później nie zatrzymał się do kontroli w Sulechowie. Jazda 15-latka zakończyła się, gdy wypadł z drogi.

Policja w Sulechowie zatrzymała pijanego kierowcę. 48-latek wydmuchał ponad 2,4 promila alkoholu. Mężczyzna ma dwa sądowe dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów.

Sulechów. Miał ponad 2,2 promile alkoholu, wsiadł na skuter i ruszył w trasę. Nie dojechał do celu, bo się przewrócił. Poszkodowany 26-latek trafił do szpitala.

Wypadek koło Sulechowa. Czołowo zderzyły się dwa auta. Lekarzom nie udało się uratować życia najciężej rannego mężczyzny. 52-latek zmarł w szpitalu.

Strona 1 z 25

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u