Pożar w Klenicy. Płomienie pojawiły się w jednym z domów. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Służby szukały zaginionego mieszkańca Kruszyny koło Sulechowa. Mężczyzna sam zgłosił się na komisariat i powiedział, że podróżował po kraju.

Czterech złodziei wpadło w ręce policjantów z Sulechowa. Od początku 2023 roku kradli w gminach Sulechów, Bojadła, Trzebiechów i Sława. Usłyszeli już 29 zarzutów.

Zaginął Zbigniew Kaczorowski z Kruszyny koło Sulechowa. 56-letni mężczyzna wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już jego poszukiwania.

Tragiczny wypadek w Kargowej. Nie żyje potrącony 79-latek. Sprawcą 86-letni kierowca.

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem zboża i ścierniska w pobliżu Kargowej. Ogień objął kilkanaście hektarów pola uprawnego. Spłonął też kombajn.

Mieszkaniec Zielonej Góry nie zamknął samochodu, więc nadarzyła się okazja. Złodziej ukradł elektronarzędzia warte blisko 2 tysiące złotych. To niejedyna taka sytuacja.

Nocny pościg za pijanym kierowcą. Obywatel Mołdawii swoją ucieczkę zakończył na ogrodzeniu i słupie energetycznym w Klenicy.

Strona 1 z 29

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u