Tymczasowy dworzec PKP w Sulechowie padł ofiarą 19-latka. Młody mężczyzna postanowił wyżyć się m.in. na szybach. Został zatrzymany. Wszystko zgonił na alkohol.

Policjanci z Zielonej Góry zwrócili uwagę na dwa psy biegnące po drodze w okolicach Sulechowa. I tak owczarki trafiły do radiowozu. Udało się znaleźć właściciela.

Młody mężczyzna podbiegł do 75-latki i wyrwał torebkę. Seniorka upadła na chodnik, a napastnik uciekł. Złodziej ukrywał się, ale trafił już w ręce policji.

Na terenie gminy Babimost policja prowadziła działania "Trzeźwy poranek". Nagle uciec z miejsca kontroli próbował motorowerzysta. Ruszył pościg.

Szpital w Sulechowie wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. Powód? Trudna sytuacja epidemiologiczna.

Pożar w Brodach koło Sulechowa. Płonął dach szkoły. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Akcja "Trzeźwy poranek" w Kargowej i Babimoście. Zatrzymano dwóch kierowców pod wpływem alkoholu. Policja zapowiada kolejne działania w całym powiecie.

Szpital w Sulechowie ma nowe karetki. Wszystkie zostały już wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Ich koszt to blisko 1,2 miliona złotych.

Strona 1 z 31

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u