Dworzec PKP Sulechów ponownie otwarty dla pasażerów. Ma nowocześnie urządzoną przestrzeń obsługi podróżnych. Inwestycja pochłonęła 5,6 miliona złotych.

Pożar w Trzebiechowie koło Sulechowa. Płonie budynek gospodarczy. Z ogniem walczy już osiem zastępów straży pożarnej. Sytuacja nie jest opanowana.

Groźny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 278 koło Trzebiechowa pod Sulechowem. Jedna osoba została ranna. W akcji śmigłowiec LPR.

Wypadek w Sulechowie. Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu. Są ranni.

Okradł sąsiada na prawie 5 tysięcy złotych. Zabrał elektronarzędzia i elementy maszyn rolniczych. Wpadł przez monitoring. Był zaskoczony zatrzymaniem.

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 32 koło Smolna Wielkiego pod Kargową. Droga jest zablokowana. Trwa akcja służb. 

Zaginął Marcin Bajor. 29-letni mężczyzna wyszedł z domu w Sulechowie i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła jego poszukiwania i prosi o pomoc.

Interwencja policji na dworcu PKP w Sulechowie. Pracownicy budowlani zatrzymali złodzieja. 33-letni mieszkaniec Warszawy miał przy sobie narkotyki.

Strona 1 z 34

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u