Rondo na drodze krajowej nr 32 na odcinku Sulechów - Kargowa oddane do użytku. Inwestycja za blisko 5,8 miliona złotych ma poprawić bezpieczeństwo.

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej celuje w bezpieczeństwo pieszych na drodze. I tak GDDKiA Zielona Góra doświetliła przejścia dla pieszych w Kargowej.

Tragiczne informacje z Sulechowa. Mężczyzna zabił swoją partnerkę i sam wezwał służby

W Klenicy młody samiec sarny utknął w ogrodzeniu i nie mógł się wydostać. Z pomocą ruszyli strażacy. 

Nieustannie trwa budowa ronda na trasie Sulechów - Kargowa. Inwestycja ma zakończyć się pod koniec 2022 roku. Jak idą prace? Zobaczcie zdjęcia z drona.

Ponad 3,3 miliona złotych pochłonął remont drogi Swarzynice - Ledno w gminie Trzebiechów. Drogowcy całkowicie przebudowali blisko 5 kilometrów trasy.

Szereg włamań i kradzieży, a także uszkodzenia mienia. Młody mężczyzna z Sulechowa ma na swoim koncie sporo przewinień!

Tragiczny wypadek na trasie Sulechów - Kije. Samochód osobowy zderzył się ze skuterem. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

Strona 1 z 22

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u