Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego. 25-latek ukrywał się przed organami ścigania. Teraz przestępca trafił za kratki.

Pożar we wsi Bobrzany koło Szprotawy. Żywioł nie ma żadnej litości, nawet w święta. Spłonął dom. Z ogniem walczyło 14 zastępów straży pożarnej.

Atrakcyjny pokaz dla seniorów lub bezpłatne badanie wzroku. To hasła, które zachęcają. W praktyce bywa to jednak różnie, dlatego na jedno ze spotkań weszła policja.

Nietypowa akcja strażaków w Małomicach koło Szprotawy. Mundurowi "ratowali" toaletę przenośną, która pływała po miejscowym zalewie.

Wyciek kwasu w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie. Część uczniów została ewakuowana. Na miejscu pracowała straż pożarna.

Gmina Szprotawa rozdała uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej i liceum 380 rowerów. To w ramach akcji "Rower dla pierwszaka", która trwa już drugi rok.

Akcja ratownicza na zalewie w Małomicach koło Szprotawy. Mężczyzna topił się w akwenie. Na pomoc ruszyli świadkowie, którzy ostatecznie uratowali mu życie.

Piętnaście zastępów straży pożarnej gasiło pożar po byłej hucie w Szprotawie. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Dla strażaków to była ciężka i długa akcja.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u