Do Zielonej Góry przyjechała nowa choinka. Wszystko to po poście opublikowanym przez prezydenta miasta, który negatywnie ocenił wygląd pierwszego drzewa. 

Szósty raz zielonogórzanie otrzymali w prezencie od leśników choinkę, która ma zdobić deptak. Niestety tym razem z powodu drzewka rozpętała się prawdziwa burza!

Enea Zastal BC Zielonej Góra zmierzył się na wyjeździe z Suzuki Arką Gdynia i mimo ciężkiego początku meczu wygrał! To szóste zwycięstwo zielonogórzan w sezonie!

Napad w Zielonej Górze. Nieznani sprawcy zaatakowali pracownika kantoru i zabrali gotówkę. Trwa policyjna obława za przestępcami.

W Zielonej Górze tzw. afera ZIT trwa w najlepsze. Teraz Janusz Kubicki grzmi, że to przez marszałek województwa w schronisku cierpią i marzną zwierzęta.

Akcja służb na osiedlu Łużyckim w Zielonej Górze. W mieszkaniu jednego z bloków ulatniał się gaz. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie w budynku przy ulicy Kupieckiej. Jedna osoba została poszkodowana. Trwa akcja gaśnicza.

Południowa obwodnica Zielonej Góry. Kończy się budowa ronda na DK27 w rejonie Świdnicy. Drogowcy chcą zlikwidować ruch wahadłowy.

Strona 1 z 237

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u