Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Policjanci z drogówki zatrzymali w Zielonej Górze kierowcę Renault. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Sąd zadecyduje o ekstradycji.

Pogoda Lubuskie. Temperatura mocno podskoczy do góry w całym regionie. Są ostrzeżenia IMGW przed upałem.

Trasa S3. Kierowca zostawił auto na zjeździe koło Zielonej Góry, bo skończyło się paliwo. Gdy przyjechała policja, wrócił na miejsce. Okazało się, że jest pijany.

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Zaginęła Julia Urbańska z Zielonej Góry. Młoda dziewczyna przepadła bez śladu. 20-latki poszukuje już policja.

Kobieta bawiła się na ogródku letnim klubu w Zielonej Górze. Gdy zostawiła torebkę, nadarzyła się okazja. Skorzystał z niej 65-letni mężczyzna.

Kolizja w Zielonej Górze. Mężczyzna wypadł autem z trasy i uderzył w latarnię. Dobrze, że w pobliżu nie było pieszych.

Strona 1 z 351

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u