Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który podejrzewany jest o wykorzystywanie cudzej karty płatniczej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Wybuch w Siecieborzycach. Błażej K. oskarżony o usiłowanie zabójstwa pani Urszuli oraz dwoje dzieci przy użyciu paczki-bomby stanął przed sądem. Nie przyznaje się.

Suza to nowa, czworonożna funkcjonariuszka policji w Zielonej Górze. Wraz ze swoim przewodnikiem skończyła już specjalny kurs. Jest pierwsza w województwie.

Akcja policji pod Zieloną Górą. Pijany kierowca wpadł na działaniach "Trzeźwy poranek". Zawodowo wiózł ludzi do Niemiec. Dalej nie pojechał.

Akcja policji w Zielonej Górze. Kryminalni weszli do mieszkania dilera narkotyków. Teraz młodemu mężczyźnie grozi spora kara.

OSP Letnica ma spory problem. Ich Star jest już wysłużony, a strażacy nigdy nie wiedzą, czy dojadą na akcję. Naprawiają go sami, ale podkreślają, że potrzebują nowego wozu.

Ktoś podrzuca kiełbasy naszpikowane gwoździami w Zielonej Górze. Jest ostrzeżenie dla właścicieli czworonogów. - Uważajcie na swoje zwierzaki - napisała internautka.

Danuta Konatkiewicz nie żyje. Pomysłodawczyni oraz wieloletnia dyrektor Szkoły Myślenia Twórczego w Zielonej Górze. O śmierci nauczycielki poinformowano na profilu szkoły w mediach społecznościowych.

Strona 1 z 333

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u