Wodociągi Zielona Góra będą usuwać pilną awarię. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo przejazd ulicą Batorego będzie utrudniony. Znamy szczegóły.

Zielonogórskie Wodociągi poinformowały o przerwie w dostawie wody. Jest to związane z pracami remontowymi na pompowni wody przy ul. Wiśniowej.

Wodociągi Zielona Góra informują, że na osiedlu Grunwaldzkim będą występować przerwy w dostawie wody. Prace będą prowadzone przez kilka dni.

Wodociągi Zielona Góra informują, że w nocy z 15 na 16 listopada część miasta zostanie bez wody. Powodem są "pilne prace remontowe".

Wodociągi Zielona Góra informują, że w nocy z wtorku na środę część miasta może zostać bez wody. Powodem są "pilne prace remontowe".

Oszust podał się za pracownika wodociągów i wszedł do mieszkania 82-latki w Zielonej Górze. Gdy nadarzyła się okazja, ukradł jej pieniądze i wybiegł z lokalu.

Wodociągi Zielona Góra informują, że w mieście nasiliły się kradzieże włazów kanalizacyjnych. To ogromne zagrożenie dla pieszych i przejeżdżających pojazdów.

Awaria wodociągu w Zielonej Górze. Usterka ma miejsce na magistrali wodociągowej na wzgórzach Braniborskich. Bez wody może zostać spora część mieszkańców.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u