Z Żagania do miasta Chocim w Ukrainie wyjechał dziś autobus pełny darów od mieszkańców. Pomogła też gmina Iłowa i kuratorium oświaty. To wszystko dla potrzebujących.

Mieszkaniec Zielonej Góry kupił samochód i przerobił go na pojazd ewakuacji medycznej. Teraz auto trafiło na Ukrainę, gdzie będzie pomagać rannym.

Lubuskie oddziały ZUS zapraszają obywateli Ukrainy, którzy uciekli przed wojną, do mobilnych punktów, w których będzie można założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS oraz wypełnić i złożyć elektroniczny wniosek o wsparcie z programu „500 plus”.

Unia Europejska wprowadza zakaz transportu drogowego i morskiego wobec Rosji i zakaz transportu drogowego wobec Białorusi.

Minuta ciszy dla strażaków. Dziś strażacy z całej Polski oddali hołd swoim kolegom po fachu, którzy zginęli w trakcie wojny na Ukrainie.

Pomoc dla Ukrainy. Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Nowej Soli zrzucili się na karetkę pogotowia i niezbędne wyposażenie. Dziś ambulans trafił już w rejon Lwowa.

Pomoc dla Ukrainy z województwa lubuskiego. Do szpitala we Lwowie trafią dwie karetki pogotowia. Pojazdy wypełnione sprzętem medycznym wyruszą dziś w nocy.

Kolejna obniżka cen paliw na stacjach. Prezes PKN Orlen zapowiedział drugą obniżkę w tym tygodniu. Ile potanieje olej napędowy a ile benzyna?

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u