Wszystkich Świętych. Dobiega końca policyjna akcja Znicz. W tym roku w Lubuskiem było bezpiecznie. Wpadło niestety sporo pijanych kierowców.

W wielu krajach 1 listopada jest dniem Święta Zmarłych. Ludzie odwiedzają groby swoich bliskich, zapalają znicze i składają kwiaty. Wieczorem cmentarze zamieniają się w morze świateł, które tworzą niezwykły klimat. Wielu z nas wraca na cmentarz wieczorem, aby zrobić magiczne zdjęcia tej pięknej scenerii.

Dziś Wszystkich Świętych więc i policyjna akcja "Znicz". W ręce mundurowych wpadł już pijany kierowca. Został zatrzymany na autostradzie A2.

Dziś Wszystkich Świętych. Przypominamy, jak będą kursować autobusy MZK Zielona Góra na cmentarz. Od 12:00 do 18:00 jeździmy za darmo!

Wszystkich Świętych 2023. MZK Gorzów Wielkopolski jak co roku uruchamia specjalne linie autobusowe na cmentarz. Zobacz, jak będą kursować autobusy.

Cmentarz Gorzów Wielkopolski. Jak wygląda organizacja ruchu przy nekropolii na Wszystkich Świętych 2023? Publikujemy wszystkie najważniejsze informacje.

Wszystkich Świętych 2023. Publikujemy informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada 2023 na cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Cmentarz Zielona Góra. Jak będzie wyglądała organizacja ruchu przy nekropolii na Wszystkich Świętych 2023? Będą też dodatkowe parkingi i specjalne autobusy.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u