Wszystkich Świętych. Zakończyła się policyjna akcja Znicz. W tym roku w Lubuskiem było bardzo bezpiecznie. Wpadło niestety aż 44 pijanych kierowców.

Wszystkich Świętych. Dziś szczególnie po zmroku cmentarze wyglądają niesamowicie. Mamy dla was zdjęcia z drona z Zielonej Góry.

Wszystkich Świętych. Nocą tysiące zapalonych zniczy robią niesamowite wrażenie. Zobaczcie zdjęcia z lotu ptaka nad cmentarzem w Gorzowie Wielkopolskim.

Nie wyrzucaj niepotrzebnych zniczy do kosza! Możesz skorzystać ze zniczodzielni zlokalizowanych na cmentarzach.

Dziś Wszystkich Świętych. Przypominamy, jak będą kursować autobusy MZK Zielona Góra. Od 12:00 do 18:00 jeździmy za darmo!

Wszystkich Świętych. Polacy ruszyli na groby bliskich, a policja prowadzi akcję Znicz. W Lubuskiem mundurowi zatrzymali już 26 pijanych kierowców.

Wszystkich Świętych. W całej Polsce trwa policyjna akcja Znicz. Na trasy wyjeżdża więcej patroli drogówki, która między innymi wykorzystuje drony.

Informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada 2022 na cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u