Wybory 2023 za nami. Kandydaci do Sejmu i Senatu na posprzątanie banerów wyborczych mają czas do połowy listopada. Te mogą zyskać jednak drugie życie.

Wybory Parlamentarne 2023. Sprawdziliśmy, jak głosowano w Zielonej Górze. Zdecydowaną większość głosów zdobyła Koalicja Obywatelska.

Wybory 2023. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wszystkie wyniki wyborów z województwa lubuskiego. Zobacz, kto trafi do Sejmu i Senatu.

Wybory Parlamentarne 2023. Państwowa Komisja Wyborcza sukcesywnie publikuje wyniki wyborów w Lubuskiem. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy gmin i miast.

Wybory 2023. Lubuskie gminy, w których frekwencja była największa, otrzymają po milion złotych na remizy OSP. Zobacz, kto wygrał.

Wybory Parlamentarne 2023. O godzinie 21:00 zakończyło się głosowanie. W całej Polsce wygrywa PiS, ale to opozycja ma więcej mandatów. Jak wygląda to w Lubuskiem? Znamy wyniki exit poll.

Trwają Wybory Parlamentarne 2023 i Referendum Ogólnokrajowe 2023. Nie brakuje też incydentów wyborczych. W Żaganiu mężczyzna wyniósł karty do głosowania.

Trwają Wybory Parlamentarne 2023 i Referendum Ogólnokrajowe 2023. Komisja wyborcza w Zielonej Górze otrzymała zgłoszenia, że członkowie komisji pytali wyborców, czy chcą kartę do referendum.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u