Wybuch w Siecieborzycach. Błażej K. oskarżony o usiłowanie zabójstwa pani Urszuli oraz dwoje dzieci przy użyciu paczki-bomby stanął przed sądem. Nie przyznaje się.

Wybuch w Siecieborzycach. Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Błażejowi K. Odpowie za usiłowanie zabójstwa wielu osób przy użyciu paczki-bomby.

Wybuch w Siecieborzycach. Były partner poszkodowanej Urszuli, któremu postawiono zarzut usiłowania zabójstwa wielu osób, nie został skazany za znęcanie się nad kobietą - informuje Gazeta Wyborcza. Prokuratura będzie się odwoływać.

Wybuch w Siecieborzycach. Policja zatrzymała byłego partnera rannej Urszuli, 34-letniego Błażeja K, który już wcześniej znęcał się nad kobietą. Czy tej tragedii można było uniknąć?

Wybuch w Siecieborzycach. Po eksplozji paczki do szpitala trafiły cztery osoby. Policja zatrzymała podejrzanego - to 34-letni Błażej K., były partner rannej Urszuli.

Wybuch paczki w Siecieborzycach. Ciężko poszkodowana matka oraz dzieci nadal są w szpitalu. Ludzie rozpoczęli zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanych.

Wybuch w Siecieborzycach. Cztery osoby, w tym dzieci trafiły do szpitala po eksplozji nieznanej paczki. Jaki jest teraz stan poszkodowanych?

Wybuch w Siecieborzycach. Cztery osoby, w tym dzieci trafiły do szpitala po eksplozji nieznanej paczki. Ciężko ranna jest 31-latka, której amputowano dłoń.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u