Śmiertelny wypadek Brzeźnicy koło Żagania. Starsza kobieta została potrącona przez samochód. Zginęła na miejscu.

Śmiertelny wypadek koło Żagania. W rejonie wsi Wrzesiny osobówka roztrzaskała się o drzewo i dachowała. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga trafiła do szpitala.

Wypadek koło Żagania. Na wojewódzkiej "296" zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały poszkodowane. Trasa jest zablokowana.

Młoda kobieta zignorowała znak "stop" i wjechała na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia. Zobacz nagranie z kamery samochodowej!

Tragiczny wypadek w Żaganiu. 2,5-letnie dziecko wbiegło pod samochód. Życia chłopca nie udało się uratować. Prokuratura prowadzi śledztwo.

Śmiertelny wypadek w Żaganiu. Dziecko wbiegło pod samochód. Życia 2-latka nie udało się uratować. Opiekowała się nim pijana babcia.

Samochód dostawczy wypadł z drogi i wpadł do rowu na DW 295 pod Żaganiem. Występują utrudnienia w ruchu! 

Śmiertelny wypadek w pobliżu miejscowości Marysin pod Żaganiem. Nie żyje 37-letnia kobieta, dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana!

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u