Śmiertelny wypadek w Żarach. Na obwodnicy miasta, czyli drodze krajowej nr 12, samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu. Są utrudnienia.

Wypadek na DK12 koło Żar. Zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na drodze krajowej nr 12 koło Żar. W rejonie Marszowa ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok. Są ranni.

Groźny wypadek na Drodze Krajowej numer 27 w Żarach. Zderzyły się trzy pojazdy. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitali. Policja wprowadziła objazdy. 

Na drodze krajowej nr 27 w pobliżu Żar dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby. Są utrudnienia w ruchu.

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK27 pod Żarami. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. 

Śmiertelny pod Lubskiem. Na trasie Brody - Lubsko osobowe BMW wypadło z drogi. Dwie młode osoby nie żyją, jedna trafiła do szpitala. 

Wypadek na drodze krajowej nr 12 w rejonie Żar. Na obwodnicy miasta zderzyły się trzy samochody. Cztery osoby zostały poszkodowane. Trasa jest zablokowana.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u