Groźny wypadek na drodze krajowej nr 29 koło Cybinki. Czołowo zderzyły się dwie osobówki. Ranni trafili do szpitali.

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 29 koło Cybinki. Maszyna leśna zderzyła się z osobówką. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Na drodze krajowej nr 29 w pobliżu Cybinki dachował samochód osobowy. Do akcji wyruszyły służby ratownicze. Na szczęście nikt nie został ranny.

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest zablokowana!

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę na drodze krajowej nr 29. Życia 37-latka nie udało się uratować. Droga jest zablokowana.

Wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Kierowca ciężarówki był uwięziony w zgniecionej kabinie. Krajowa "29" koło Cybinki jest całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u