Wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 22 w Nowy Rok. W rejonie Kostrzyna nad Odrą osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 pod Gorzowem Wielkopolskim. Nie żyje kobieta. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 pod Gorzowem. Jedna osoba nie żyje. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Pijany dachował samochodem osobowym na Drodze Krajowej numer 22 pod Gorzowem Wielkopolskim. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty na Drodze Krajowej numer 22 pod Sulęcinem. Nie żyje kierowca jednośladu. 

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 w miejscowości Bolemin. Pijany kierowca wjechał w pracowników malujących pasy. W akcji śmigłowiec LPR!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u