Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 w miejscowości Bolemin. Pijany kierowca wjechał w pracowników malujących pasy. W akcji śmigłowiec LPR!

Wszystko wydarzyło się na początku lutego br. W dramatycznym wypadku na DK22 poważnie ranny został 10-letni Tomek. Chłopiec doznał poważnych poparzeń III stopnia.

Tragiczny wypadek na Drodze Krajowej numer 22 w powiecie słubickim. Zginął 18-letni kierowca. Policja szuka świadków zdarzenia. 

Samochód osobowy zderzył się z przyczepką na Drodze Krajowej numer 22. Dwie kobity trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana!

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 22 na wysokości miejscowości Rudnica. Jedna osoba została poważnie ranna. W akcji śmigłowiec LPR!

Nocny wypadek ciężarówki na Drodze Krajowej numer 22. Strażacy przez kilkadziesiąt minut musieli wykonywać dostęp do poszkodowanego kierowcy! 

Dwa samochody zderzyły się na Drodze Krajowej numer 22. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest zablokowana!

Zderzenie dwóch pojazdów na Drodze Krajowej numer 22 pod Kołczynem. Droga jest zablokowana!

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u