Groźny wypadek osobówki na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Pojazdem kierował pijany 34-latek. Mężczyzna jechał z kobietą oraz trójką dzieci!

Samochód osobowy wypadł z jezdni na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. W akcji śmigłowiec LPR!

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest zablokowana!

Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Kierowca zginął na miejscu wypadku, ranna 15-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala! 

Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 29 w pobliżu Cybinki. Auto uderzyło w drzewo, zginęła jedna osoba a druga została ranna. Droga jest zablokowana!

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest zablokowana!

Ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę na drodze krajowej nr 29. Życia 37-latka nie udało się uratować. Droga jest zablokowana.

Wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Kierowca ciężarówki był uwięziony w zgniecionej kabinie. Krajowa "29" koło Cybinki jest całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u