Groźny wypadek na drodze krajowej nr 29 koło Cybinki. Czołowo zderzyły się dwie osobówki. Ranni trafili do szpitali.

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 29 koło Cybinki. Maszyna leśna zderzyła się z osobówką. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Ta przejażdżka po Drodze Krajowej numer 29 mogła zakończyć się tragicznie. Pijany mężczyzna rozbił samochód o bariery. W aucie jechała pijana matka oraz trójka dzieci!

Poważny wypadek w Krośnie Odrzańskim. Kierujący busem zjechał na przeciwległy pas gdzie uderzył w motocyklistę i inny pojazd!

Samochód osobowy wypadł z jezdni na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. W akcji śmigłowiec LPR!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 29 pod Krosnem Odrzańskim. W akcji śmigłowiec LPR!

Jedna osoba nie żyje po wypadku na drodze krajowej nr 29 na wysokości miejscowości Urad. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Droga jest zablokowana.

Według policyjnych statystyk wakacje w województwie lubuskim były bezpieczniejsze niż w ubiegłym roku. Mimo to na drogach zginęło 13 osób. Doszło też do 5 utonięć.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u