Potrącenie kobiety na Drodze Krajowej numer 92 w rejonie miejscowości Boczów pod Rzepinem. W akcji śmigłowiec LPR!

Samochód osobowy czołowo uderzył w ciężarówkę na Drodze Krajowej numer 92. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana!

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 92 pod Świebodzinem. Jedna osoba została poszkodowana. W akcji śmigłowiec LPR!

Samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi i przewrócił się na bok pod Trzcielem. Pojazd przewoził słodycze. Na miejscu pracowały służby.

Kolizja na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Na wysokości miejscowości Gronów dachował samochód osobowy. Są utrudnienia w ruchu.

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na Drodze Krajowej numer 92 pod Świebodzinem. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana!

Zderzenie dwóch pojazdów na Drodze Krajowej numer 92 pod Torzymiem. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana! 

Wypadek dwóch motocyklistów na Drodze Krajowej numer 92 w pobliżu miejscowości Mostki. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u