Groźny wypadek koło Drezdenka z udziałem motocyklisty. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Trzebicz nieopodal Drezdenka. Zginęła kobieta potrącona przez samochód. Droga jest zablokowana.

Wypadek w Drezdenku. Kompletnie pijany kierowca uderzył w drzewo. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu. W aucie była jeszcze jego żona i trójka dzieci.

Tragiczny wypadek w Drezdenku. 16-letni motocyklista zmarł w szpitalu. Policja zatrzymała pijanego 26-latka, który uciekł z miejsca wypadku rozbitym busem!

Śmiertelny wypadek w Drezdenku. Pijany kierowca czołowo uderzył w motocykl crossowy, którym jechał 16-latek. Sprawca uciekł. Młody chłopak zmarł w szpitalu.

Niebezpieczny incydent na drodze dla rowerów koło Drezdenka. Kierowca jednośladu uderzył w słup i upadł na ścieżkę. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ręki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u