Wypadek na S3 na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego. Ciężarówka uderzyła w dźwig. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Samochód uderzył w bariery energochłonne. Są utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Szczecina.

Zdarzenie drogowe z udziałem policjantów z Gorzowa Wielkopolskiego. Radiowóz uderzył w drzewo w miejscowości Ulim. Mundurowi jechali na interwencję.

Zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Przewróciła się ciężarówka, która przewoziła drewno. Pojazd leży na boku na rondzie.

Wypadek na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Samochód uderzył w bariery energochłonne. Jedna osoba została ranna. Droga w stronę Zielonej Góry jest zablokowana.

Groźny wypadek w Ściechowie koło Gorzowa. W trakcie prac glebogryzarka odcięła nogę mężczyźnie. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wypadek na S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ciężarówka przebiła bariery i spadła ze skarpy. Ranny kierowca trafił do szpitala.

Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na wojewódzkiej "151" w rejonie Kłodawy samochód osobowy wypadł z drogi. Jedna osoba została poszkodowana.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u