Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. Osobówka potrąciła rowerzystkę we wsi Lipy. Poszkodowana trafiła do szpitala śmigłowcem LPR.

Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. W Ściechowie bus zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba została ranna.

Wypadek na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem Wielkopolskim. Zderzyły się dwie osobówki, jedna uderzyła w drzewo. Droga jest całkowicie zablokowana.

Tragiczny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Ciężarówka zderzyła się ze skuterem. Kierowca jednośladu był reanimowany. Niestety zginął na miejscu.

Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. W Lipkach Wielkich na wojewódzkiej "158" osobówka uderzyła w drzewo. Są ranni. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na drodze wojewódzkiej nr 158 czołowo zderzyły się dwie osobówki. Pięć osób zostało poszkodowanych. Trasa jest zablokowana.

Kolizja w Gorzowie Wielkopolskim. Na Trasie Nadwarciańskiej zderzyły się cztery pojazdy, w tym radiowóz policji. Są utrudnienia.

Wypadek na S3. Osobówka zderzyła się z ciężarówką na trasie Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 11

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u