Wypadek na S3. Osobówka zderzyła się z ciężarówką na trasie Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski. Są utrudnienia w ruchu.

Śmiertelny wypadek w Wawrowie pod Gorzowem Wielkopolskim. Policja zatrzymała mężczyznę, który zabił 10-latka. Do sprawy ujęto także dwie osoby.

Policja zatrzymała sprawcę tragicznego wypadku w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca BMW śmiertelnie potrącił 10-letniego chłopca i uciekł.

Tuż przy trasie S3 w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego samochód osobowy wypadł z drogi i wleciał do rowu. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Kierowca osobówki potrącił pieszą na przejściu dla pieszych. Policja opublikowała nagranie ze zdarzenia.

Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek koło Gorzowa Wielkopolskiego. W Jeninku operator dźwigu HDS zahaczył o linię energetyczną. Dwie osoby zostały porażone prądem, zginęły na miejscu.

Wypadek na S3 na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego. Ciężarówka uderzyła w dźwig. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u