Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina z udziałem motocyklisty. Mężczyzna trafił do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Zderzyły się dwa pojazdy. Są ranni. Trwa akcja ratownicza. Droga jest zablokowana.

Wypadek w Gubinie. Osobówka uderzyła w motocyklistę. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Policja opublikowała nagranie z momentu zderzenia.

Śmiertelny wypadek koło Gubina. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Kierowca jednośladu został poszkodowany. Był reanimowany, zginął na miejscu.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Motocykl zderzył się z busem. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest zablokowana.

Wypadek w Gubinie. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby były uwięzione w pojeździe, jedna z nich trafiła do szpitala.

16-latek poluzował śruby w rowerze znajomego. Doszło do wypadku. Teraz młody żartowniś odpowie przed sądem dla nieletnich!

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Samochód osobowy roztrzaskał się o drzewo. Jedna osoba została ranna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u