Wypadek koło Kargowej. Na drodze wojewódzkiej nr 314 zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby zostały poszkodowane. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Tragiczny wypadek w Kargowej. Nie żyje potrącony 79-latek. Sprawcą 86-letni kierowca.

Groźny wypadek na trasie Kargowa - Babimost. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Ranna została jedna osoba - to kierowca, który był uwięziony w osobówce. Droga jest zablokowana.

Wypadek w Kargowej. Kierowca samochodu osobowego potrącił 14-latkę na przejściu dla pieszych. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Sulechowa. W Kargowej czołowo zderzyły się motocykle. Dwie osoby zostały ranne. Są utrudnienia w ruchu.

Groźny wypadek w Kargowej koło Sulechowa. Samochód osobowy wpadł do rzeki Obrzyca. Kierowca był nietrzeźwy i nie miał uprawnień do kierowania.

Samochód ciężarowy potrącił rowerzystkę na Drodze Krajowej numer 32 w Kargowej. Na miejscu pracują służby. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Dwie osoby zostały ranne po wypadku na trasie Kargowa - Babimost. Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Droga jest zablokowana.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u