Wypadek na drodze krajowej nr 29 w Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Osobówka potrąciła 18-latkę. Życia nastolatki nie udało się uratować.

Samochód osobowy potrącił 18-latkę w pobliżu Osiecznicy pod Krosnem Odrzańskim. Ranna nastolatka trafiła do szpitala.

Wypadek na drodze krajowej nr 29. W pobliżu Krosna Odrzańskiego dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Śmiertelny wypadek w Krośnie Odrzańskim. Na ogródkach działkowych altana zawaliła się na mężczyznę. Życia poszkodowanego nie udało się uratować.

Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Motocyklista uderzył w tył osobówki. Poszkodowany trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. W trakcie policyjnego pościgu 29-letni kierowca BMW uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Auto było kradzione.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Krosna Odrzańskiego. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych poszkodowana została jedna osoba. Ruch odbywa się wahadłowo.

Pijany kierowca wypadł z drogi krajowej nr 29 koło Krosna Odrzańskiego. Mężczyzna trafił do szpitala. 34-latek wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u