Poważny wypadek w Krośnie Odrzańskim. Kierujący busem zjechał na przeciwległy pas gdzie uderzył w motocyklistę i inny pojazd!

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Krośnie Odrzańskim. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Droga została zablokowana, a miasto zostało zakorkowane.

Pijany kierowca czołowo zderzył się z innym pojazdem koło Krosna Odrzańskiego. Mężczyzna uciekł i zamienił się miejscami z bardziej nietrzeźwym pasażerem.

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo pod Krosnem Odrzańskim. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitali. Niestety życia 22-letniego pasażera BMW nie udało się uratować.

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo pod Krosnem Odrzańskim. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitali. Droga Krajowa numer 29 jest zablokowana!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 29 pod Krosnem Odrzańskim. W akcji śmigłowiec LPR!

Wypadek na DK32 koło Krosna Odrzańskiego. Samochód osobowy zderzył się z rowerzystą. Mężczyzna zginął na miejscu. Droga jest całkowicie zablokowana.

Samochód ciężarowy przewożący drewno przewrócił się na DW287 w rejonie Bobrowic pod Krosnem Odrzańskim. Na miejscu pracują służby, droga jest całkowicie zablokowana!

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u