Poważny wypadek koło Lubska. Osobówka uderzyła w drzewo. Cztery osoby zostały ranne i były uwięzione w roztrzaskanym aucie. Strażacy musieli rozcinać pojazd.

Śmiertelny pod Lubskiem. Na trasie Brody - Lubsko osobowe BMW wypadło z drogi. Dwie młode osoby nie żyją, jedna trafiła do szpitala. 

Wypadek koło Jasienia. Na trasie Guzów - Zabłocie dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba została poszkodowana.

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na trasie Nowogród Bobrzański - Lubsko. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Droga jest zablokowana.

Wypadek w pobliżu Jasienia koło Lubska. Osobówka wypadła z trasy i uderzyła drzewo. Do szpitala trafiła 89-letnia pasażerka.

Utrudnienia na trasie Lubsko - Nowogród Bobrzański. Na wysokości miejscowości Zabłocie zderzyły się dwa samochody osobowe. W miejscu stłuczki wprowadzono wahadłową organizację ruchu.

Wypadek w centrum Lubska. Osobówka uderzyła w betonowy słup. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala. Na miejscu był reanimowany przez trójkę młodych chłopaków. - Zachowali się bohatersko - podkreśla czytelnik.

Jedna osoba została ranna po wypadku na trasie Brody - Lubsko. Droga jest całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u