Samochód uderzył w drzewo na drodze krajowej nr 27 koło Świdnicy pod Zieloną Górą. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 pod Zieloną Górą. Dachował samochód osobowy. Jedna osoba została poszkodowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 27. W rejonie miejscowości Piaski (gmina Świdnica) dachował samochód osobowy. Są utrudnienia w ruchu.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 27 na wysokości miejscowości Piaski (gmina Świdnica). Są utrudnienia w ruchu.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 27 pod Zieloną Górą. Są utrudnienia w ruchu, stworzyły się korki.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Piasków (gmina Świdnica). Osobówka wypadła z drogi i wylądowała na boku.

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Piasków. Zderzyło się pięć pojazdów. Trzy osoby są ranne. Droga jest całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u