Kolejny tragiczny wypadek na lubuskich drogach. Na wojewódzkiej "158" w powiecie strzelecko-drezdeneckim osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.

Groźny wypadek koło Drezdenka z udziałem motocyklisty. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Dachowanie koło Strzelec Krajeńskich. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Na szczęście kierująca nie doznała poważnych obrażeń.

Wypadek w Strzelcach Krajeńskich. Kierowca osobówki potrącił 83-letnią kobietę. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Wypadek w Gościmiu. Osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym wiozącym drewno. Droga jest zablokowana.

Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę na ulicy Chrobrego w Strzelcach Krajeńskich. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Policjant i strażak po służbie wspólnie z innymi świadkami wypadku uratowali przygniecionego przez pojazd mężczyznę, który nie dawał żadnych oznak życia. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji życie 35-latka udało się uratować!

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne - to bilans tragicznego wypadku koło Strzelec Krajeńskich. Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Droga jest zablokowana.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u