Wypadek na lubuskim odcinku autostrady A2. Zderzyło się dwóch motocyklistów. Jedna osoba została poszkodowana.

Zderzenie pięciu pojazdów na lubuskim odcinku autostrady A2. Droga w kierunku Poznania jest zablokowana!

Wypadek na autostradzie A2 w Lubuskiem. Między węzłami Trzciel i Jordanowo ciężarówka uderzyła w pojazd służby drogowej i przewróciła się na bok. Jedna osoba została ranna.

Wypadek na autostradzie A2 w Lubuskiem. W rejonie węzła Jordanowo zderzyły się dwie osobówki. Dwie osoby, w tym roczne dziecko trafiły do szpitala.

Wypadek na autostradzie A2 w Lubuskiem. Bus uderzył w tył ciężarówki koło MOP Chociszewo. Sześć osób zostało rannych. Zablokowano jeden pas w stronę Świecka.

Jedna osoba została ranna po wypadku na autostradzie A2 w Lubuskiem. Auto uderzyło w tył naczepy ciężarówki. Zablokowano pas ruchu w stronę Poznania.

Poranne zdarzenie z udziałem samochodu ciężarowego na autostradzie A2. Pojazd jednej z firm kurierskich zjechał z drogi i przewrócił się na bok!

Wypadek z udziałem czterech pojazdów na autostradzie A2. Ciężarówka i bus leżą na boku. Dwie osoby trafiły do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u