Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu ciężarówki z osobówką.

Wypadek koło Świebodzina. Dwa samochody zderzyły się na trasie do miejscowości Ługów. Jedna osoba została poszkodowana. Są utrudnienia w ruchu.

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. Na trasie Ołobok - Rokitnica czołowo zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga trafiła do szpitala.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu osobówki z ciężarówką. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Wypadek koło Świebodzina. Na obwodnicy miasta samochód osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek koło Świebodzina. Cztery osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Wypadek koło Świebodzina. Na wylocie z miasta w zderzeniu trzech samochodów osobowych poszkodowana została jedna osoba. Są utrudnienia w ruchu.

Tragiczny wypadek w Nowy Rok. Zginęło dwóch młodych mężczyzn z Zielonej Góry. Auto, którym jechali zostało dosłownie rozerwane!

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u