Zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Na miejscu pracują służby. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. Na obwodnicy miasta, czyli "starej trójce" zderzyły się samochody osobowe. Dwie osoby zginęły na miejscu. Droga jest zablokowana.

Wypadek koło Świebodzina. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala. Sprawca zdarzenia jest pijany.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu dwóch osobówek.

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. Osobówka roztrzaskała się o drzewo. Jedna osoba zginęła, druga została ranna.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu ciężarówki z osobówką.

Wypadek koło Świebodzina. Dwa samochody zderzyły się na trasie do miejscowości Ługów. Jedna osoba została poszkodowana. Są utrudnienia w ruchu.

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. Na trasie Ołobok - Rokitnica czołowo zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga trafiła do szpitala.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u