Wypadek koło Świebodzina. Na wylocie z miasta w zderzeniu trzech samochodów osobowych poszkodowana została jedna osoba. Są utrudnienia w ruchu.

Tragiczny wypadek w Nowy Rok. Zginęło dwóch młodych mężczyzn z Zielonej Góry. Auto, którym jechali zostało dosłownie rozerwane!

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. W rejonie wsi Przełazy osobówka roztrzaskała się o drzewo. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Wypadek koło Świebodzina. W trakcie wycieczki zderzyło się dwoje rowerzystów. Poszkodowana kobieta doznała dwóch złamań i trafiła do szpitala.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Trzy osoby zginęły a jedna została ranna po tym, jak samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w okolicach miejscowości Chociule koło Świebodzina. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Gronów. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Droga jest zablokowana.

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku koło Świebodzina. Osobówka uderzyła w drzewo. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u