Śmiertelny wypadek koło Gubina. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Kierowca jednośladu został poszkodowany. Był reanimowany, zginął na miejscu.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Motocykl zderzył się z busem. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. Samochód osobowy roztrzaskał się o drzewo. Jedna osoba została ranna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Gubina. W zderzeniu trzech samochodów osobowych poszkodowane zostały trzy osoby. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Policja w Gubinie szuka świadka tragicznego wypadku koło Gubina. Bus zderzył się z motorowerzystą. Kierowca jednośladu zginął na miejscu.

Wypadek koło Gubina. Na trasie Czarnowice - Stargard Gubiński czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u