Wypadek koło Sulechowa. Czołowo zderzyły się dwa auta. Lekarzom nie udało się uratować życia najciężej rannego mężczyzny. 52-latek zmarł w szpitalu.

Wypadek koło Sulechowa. Na drodze wojewódzkiej nr 304 zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba została ranna. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Kolizja koło Sulechowa. W pobliżu Klępska dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek koło Sulechowa. Na trasie w rejonie Trzebiechowa samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Tragiczny wypadek na trasie Sulechów - Kije. Samochód osobowy zderzył się ze skuterem. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Sulechowa. W Kargowej czołowo zderzyły się motocykle. Dwie osoby zostały ranne. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek koło Sulechowa. Kierowca autobusu PKS stracił przytomność w trakcie jazdy. Pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W środku byli pasażerowie.

Wypadek na S3 w Lubuskiem. Pod Sulechowem samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u