Śmiertelny wypadek koło Zielonej Góry. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga wojewódzka nr 282 jest całkowicie zablokowana.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz samochód wypadł z drogi.

Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Kierowca potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Poszkodowany trafił do szpitala.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Zielonej Góry. Ciężarówka zderzyła się z busem i osobówką. Jest ofiara śmiertelna, są ranni. Trasa jest zablokowana.

Kolizja na drodze krajowej nr 32 na odcinku Leśniów Wielki - Zielona Góra. Zderzyły się trzy pojazdy. Są utrudnienia w ruchu.

Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz koło Zielonej Góry często dochodzi do wypadków i kolizji. Ostatnio policja przeprowadziła tam kontrolę trasy.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz samochód wypadł z drogi. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Samochód uderzył w bariery energochłonne na odcinku w stronę Sulechowa. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u