Kolizja na wjeździe do Zielonej Góry. Przy rondzie Piastów Śląskich osobówka wypadła z drogi. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Zielonej Góry. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba została uwięziona w rozbitym pojeździe. Droga zablokowana.

Wypadek koło Zielonej Góry. W Letnicy kierowca osobówki uderzył w drzewo. Mężczyzna był pijany. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze krajowej nr 32 motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na trasie Stary Kisielin - Droszków dachował samochód Poczty Polskiej. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze krajowej nr 32 samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Sprawca zdarzenia odjechał. Jedna osoba została poszkodowana.

Nocne zdarzenie na trasie Leśniów Wielki - Nietków. Samochód uderzył w drzewo. Gdy na miejsce przyjechały służby, w środku nikogo nie było.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na trasie Milsko - Dąbrowa samochód osobowy uderzył w drzewo. Przyleciał śmigłowiec LPR. Ranny kierowca zginął na miejscu.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u