Kolizja na trasie S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Samochód uderzył w bariery energochłonne. Są utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Gorzowa.

Wypadek na S3 na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego. Ciężarówka uderzyła w dźwig. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Ciężarówka uderzyła w bariery i wypadł z trasy. Droga w kierunku Gorzowa jest całkowicie zablokowana.

Śmiertelny wypadek na S3 na odcinku Międzyrzecz - Świebodzin. Zginęła jedna osoba. Droga w stronę Zielonej Góry jest zablokowana.

Wypadek na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Samochód uderzył w bariery energochłonne. Są utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Szczecina.

Kolizja na trasie S3. Na odcinku Zielona Góra - Sulechów zderzyły się dwa samochody dostawcze. Jeden z nich dodatkowo uderzył w barierki. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Samochód uderzył w bariery energochłonne na odcinku w stronę Sulechowa. Są utrudnienia w ruchu.

Kolizja na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Zderzyły się dwie ciężarówki. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u