Wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Konie wbiegły pod autobus. Siła była ogromna. Zwierzęta zginęły na miejscu.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały ranne. Trasa jest zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 22 w Nowy Rok. W rejonie Kostrzyna nad Odrą osobówka uderzyła w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.

Wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Dobiegniewa. Zderzyły się dwie osobówki. Kierowcy z obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitala.

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Krzeszyce. Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały ranne. Trasa jest zablokowana.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u