Trzy samochody osobowe zderzyły się na DK27 w rejonie miejscowości Piaski (gmina Świdnica). Dwa pojazdy wylądowały w rowie, a sprawca odjechał.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 na wysokości Kaczenic. Samochód osobowy uderzył w pojazd dostawczy. Jedna osoba została ranna. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na drodze krajowej nr 27. W rejonie miejscowości Piaski (gmina Świdnica) dachował samochód osobowy. Są utrudnienia w ruchu.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 27 na wysokości miejscowości Piaski (gmina Świdnica). Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w rejonie miejscowości Straszów w powiecie żarskim. Jedna osoba została poszkodowana. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich potrącił osobę kierującą ruchem przy budowie.

Wypadek na drodze krajowej nr 27. W Nowogrodzie Bobrzańskim zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba trafiła pod opiekę pogotowia. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u