Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Zderzyły się trzy samochody. Są poszkodowani. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Świdnicy pod Zieloną Górą. Auto uderzyło w drzewo. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Na drodze krajowej nr 27 w pobliżu Żar dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby. Są utrudnienia w ruchu.

Samochód uderzył w drzewo na drodze krajowej nr 27 koło Świdnicy pod Zieloną Górą. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 pod Zieloną Górą. Dachował samochód osobowy. Jedna osoba została poszkodowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 27 pod Zieloną Górą. Siedem osób trafiło do szpitali. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Są utrudnienia w ruchu.

Kolizja na drodze krajowej nr 27 na odcinku Piaski - Nowogród Bobrzański. Zderzyły się dwa samochody. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Kolizja na drodze krajowej nr 27 na odcinku Piaski - Nowogród Bobrzański. Zderzyły się trzy samochody. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u