Groźny wypadek na drodze krajowej nr 29 koło Cybinki. Czołowo zderzyły się dwie osobówki. Ranni trafili do szpitali.

Wypadek na drodze krajowej nr 29 w Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Osobówka potrąciła 18-latkę. Życia nastolatki nie udało się uratować.

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 29 koło Cybinki. Maszyna leśna zderzyła się z osobówką. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 29. W pobliżu Krosna Odrzańskiego dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Pijany kierowca wypadł z drogi krajowej nr 29 koło Krosna Odrzańskiego. Mężczyzna trafił do szpitala. 34-latek wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.

Na drodze krajowej nr 29 w pobliżu Cybinki dachował samochód osobowy. Do akcji wyruszyły służby ratownicze. Na szczęście nikt nie został ranny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u