Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu dwóch osobówek.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 w Trzcielu. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Torzymia. Po uderzeniu w drzewo spłonął samochód osobowy. Jedna osoba zginęła, druga jest ranna.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu ciężarówki z osobówką.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu osobówki z ciężarówką. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Rzepina. Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. Trasa była zablokowana.

Zdarzenie drogowe na krajowej "92" koło Torzymia. Osobówka uderzyła w drzewo. Poszkodowany kierowca został opatrzony przez medyków.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 92 koło Świebodzina. Trzy osoby zginęły a jedna została ranna po tym, jak samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u