Wypadek w Kargowej. Prokuratur złożył zażalenie na decyzję sądu, który nie aresztował 22-letniego kierowcy. Śledczy podali też nowe szczegóły.

Wypadek w Kargowej. Zginęły trzy kobiety z jednej rodziny. Strażacy z OSP Kargowa zorganizowali zrzutkę na pomoc dla najbliższych, w tym dzieci: Wojtusia, Zuzi, Jagódki i Lenki.

Wypadek w Kargowej. Odbyło się posiedzenie aresztowe w sprawie kierowcy, który śmiertelnie potrącił trzy kobiety. Mężczyzna nie został aresztowany.

Wypadek w Kargowej. Zginęły trzy kobiety potrącone przez samochód. Ofiary przechodziły w niedozwolonym miejscu. Dziś kierowca był przesłuchiwany w prokuraturze. Jest zarzut.

Wypadek w Kargowej. Kierowca samochodu osobowego potrącił 14-latkę na przejściu dla pieszych. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Kargowej. Zderzyły się dwie ciężarówki i osobówka. Droga krajowa nr 32 jest zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u