Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim na drodze krajowej nr 27. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Nowogrodze Bobrzańskim. Osobówka uderzyła w drzewo. Ranny kierowca trafił do szpitala śmigłowcem LPR. Autem jechało też dziecko.

Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Kierowca potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Poszkodowany trafił do szpitala.

Tragiczny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Sprawca uciekł. Został znaleziony i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Ponadto do sprawy policja zatrzymała 4 osoby.

Tragiczny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne. Sprawca zdarzenia uciekł, szuka go policja. Krajowa "27" jest zablokowana.

Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Na drodze krajowej nr 27 zderzyły się dwa samochody. Sprawca jest pijany. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Na drodze krajowej nr 27 zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u