Policja w Zielonej Górze szuka świadków wypadku. Kierująca osobówką potrąciła pieszą na ulicy Sulechowskiej. Po chwili rozmowy kobiety rozstały się.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu na terenie strefy przemysłowej zderzyły się dwie osobówki. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Policja w Zielonej Górze szuka świadków wypadku w mieście. Kierowca samochodu doprowadził do przewrócenia się rowerzystki i odjechał. Ranna doznała obrażeń.

Policja w Zielonej Górze szuka świadków tragicznego wypadku w mieście. 64-letnia kobieta została potrącona lub przejechana przez samochód. Zginęła na miejscu.

Wypadek w Zielonej Górze. Na odcinku drogi krajowej nr 32 zderzyły się trzy samochody. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w mieście zderzyły się dwa samochody. Policja opublikowała nagranie z momentu zdarzenia.

Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na ulicy Mechaników. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Strona 1 z 14

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u