Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Nie żyje motocyklista. Mężczyzna był długo reanimowany. Droga jest zablokowana.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na rondzie PCK w Zielonej Górze. To kolejna kolizja w mieście w ciągu godziny. Są utrudnienia w ruchu.

Kolizja w Zielonej Górze. Na terenie strefy przemysłowej w Nowym Kisielinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu przy areszcie zderzyły się dwa samochody osobowe. Występują utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Dekoracyjnej doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Bohaterów Westerplatte samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Poszkodowanym kierowcą jednośladu zajmują się medycy.

Wypadek w Zielonej Górze. Motocyklista wypadł z drogi w rejonie sołectwa Kiełpin. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Wypadek na S3. Na wysokości Zielonej Góry ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Jedna osoba została poszkodowana. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u