Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca samochodu potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Podgórnej.

Zdarzenie drogowe w Zielonej Górze. W pobliżu Barcikowic osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Na szczęście kierowca nie doznał poważnych obrażeń.

Kolizja w Zielonej Górze. Kierująca zasłabła w trakcie jazdy. Samochód wypadł z drogi i wjechał do rowu.

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. W rejonie dworca PKP pociąg prawdopodobnie potrącił mężczyznę, który znajdował się na torach kolejowych.

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Trwa zbiórka dla rodziny Krzysztofa, który zginął przed swoimi urodzinami. Życie żony i dzieci wywróciło się do góry nogami.

Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku w Zielonej Górze. Jednym z nich był Daniel, który osierocił dwie córki. Teraz ludzie chcą pomóc jego rodzinie stanąć na nogi.

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Osobówka roztrzaskała się o drzewo. Auto dosłownie rozpadło się na pół. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Wypadek w Zielonej Górze. Dwie osoby zostały poszkodowane w czołowym zderzeniu dwóch osobówek. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Strona 1 z 15

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u