Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze. Są utrudnienia.

Wypadek w Zielonej Górze. Kierująca Boltem potrąciła dziecko na rowerze. Poszkodowany 6-latek został przetransportowany do szpitala.

Groźny wypadek w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Kierowca motoroweru został poszkodowany i trafił do szpitala.

Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba została poszkodowana - to dziecko.

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca dostawczaka potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Poszkodowany trafił do szpitala. Był nieprzytomny.

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Łużyckiej autobus potrącił mężczyznę. Poszkodowany był reanimowany. Droga została zablokowana.

Strona 1 z 18

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u