Wypadek w Zielonej Górze. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na ulicy Batorego. Kierujący jednośladem został poszkodowany i trafił do szpitala.

Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca BMW doprowadził do zderzenia z policyjnym motocyklem. Funkcjonariusz został ranny. Sprawca nie powinien wyjeżdżać na drogę.

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Nie żyje motocyklista. Mężczyzna był reanimowany. Droga w rejonie Zawady jest całkowicie zablokowana.

Wypadek w Zielonej Górze. Bolt uderzył w słup. Dwie osoby zostały poszkodowane. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyjechały służby ratownicze. Są utrudnienia.

Wypadek w Zielonej Górze. Kierująca Boltem potrąciła dziecko na rowerze. Poszkodowany 6-latek został przetransportowany do szpitala.

Strona 1 z 19

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u