Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na tzw. "starej trójce". Ruch odbywa się wahadłowo.

Kolejna kolizja w Zielonej Górze. W sołectwie Zatonie (dzielnica Nowe Miasto) czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu przy areszcie zderzyły się dwa samochody osobowe. Występują utrudnienia w ruchu.

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze krajowej nr 32 samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Sprawca zdarzenia odjechał. Jedna osoba została poszkodowana.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Makowej w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Wypadek w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w centrum miasta zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek w Zielonej Górze. Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Łużyckiej. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u