Zaginęła Karina K. z Płot koło Zielonej Góry. Kobieta przepadła bez śladu. 43-latki szuka już policja.

Zaginął Paweł Białostocki. 39-latka z Zielonej Góry poszukuje już policja. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Zaginęła Yevhenia Brovina. 31-letnia kobieta z Zielonej Góry wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Szuka jej policja i prosi o pomoc.

Zaginął Wiktor Sieradzki. 77-latek wyszedł ze szpitala w Zielonej Górze. Trwa akcja poszukiwawcza.

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Zielonej Góry. Strażacy wyłowili ciało mężczyzny z Odry. Teraz śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Zaginął Grzegorz S. z Zielonej Góry. 62-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już poszukiwania i prosi o pomoc.

Zaginęła Katarzyna G. z Zaboru koło Zielonej Góry. 40-latka wyszła z domu i przepadła bez śladu. Policja rozpoczęła już poszukiwania i prosi o pomoc.

Zaginął Michał O. z Zielonej Góry. 32-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już poszukiwania i prosi o pomoc.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u