Początek 2023 roku nie należy do udanych w wykonaniu Enea Zastal BC Zielona Góra. Zielonogórzanie przegrali swój drugi mecz, tym razem przed własną publicznością.

Niezwykle zacięte spotkanie w Gliwicach. Tauron GTK Gliwice przegrywa po dogrywce z Zastal Enea BC Zielona Góra 88:94. To piąte zwycięstwo zielonogórzan z rzędu!

Rozpoczęły się zmagania w Energa Basket Lidze. Niestety Zastal Enea BC Zielona Góra przegrał swój wjazdowy mecz z Anwilem Włocławek 61:82.

Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza w środę, 27 lutego br. o godz. 16.00 na kolejny wykład z cyklu Studium Wiedzy o Sztuce i Historii. Tym razem jego odniesieniem będzie wystawa „Hegemonia Zastalu w Zielonej Górze. Dzieje Zaodrzańskich Zakładów Przemysłu Metalowego ZASTAL w 1945-1991”, która do 7 kwietnia br. prezentowana będzie w naszym Muzeum.

Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza w środę, 6 II 2019 r. o godz. 17.00 na otwarcie wystawy pt. „Hegemonia ZASTALU w Zielonej Górze.

Kolejny fatalny mecz w wykonaniu zawodników z Zielonej Góry. Tym razem przegrali wyjazdowy mecz w Dąbrowie Górniczej.

Dziś, w sobotę (13.08) ruszyła sprzedaż karnetów na rozgrywki Tauron Basket Ligi w sezonie 2016/2017. Pierwokup potrwa do 30 sierpnia.

Mało kto z nas wie, że w Zielonej Górze działa orkiestra dęta z prawie 70-letnią tradycją. Jej historia jest ściśle związana z historią powojennej Polski, a przede wszystkim z historią miasta Zielona Góra. Chodzi o orkiestrę Zastal.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u