Rozkład jazdy MZK Zielona Góra będzie miał zmiany. Dochodzi nowa linia, której głównym kierunkiem będzie Park Książęcy Zatonie.

Zielonogórzanie ruszyli do Parku Książęcego w Zatoniu. Parkingi są przepełnione, a na drodze tworzą się korki. Wybierając się do Zatonia, aby zobaczyć świąteczne iluminacje, trzeba liczyć się z utrudnieniami. 

Iluminacje świątecznie w Zatoniu cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Zielonej Góry oraz turystów. Rozświetlone fontanny, kolorowe łabędzie i przepiękny paw - to tylko część "baśniowego Zatonia". Sprawdź, jakie są godziny otwarcia, ile kosztują bilety oraz gdzie są miejsca parkingowe.

Wjechał na teren Parku w zielonogórskim Zatoniu i zaparkował samochód na środku drogi. Mężczyzna dostał 5 tysięcy złotych mandatu!

Pod osłoną nocy włamali się do opuszczonego domu w Zielonej Górze i zaczęli wnosić swoje rzeczy. Sąsiedzi wezwali na miejsce policję!

Zimowa atmosfera w Parku Książęcym w zielonogórskim Zatoniu. Zobacz jak wygląda park z lotu ptaka! 

Zielonogórscy strażacy interweniowali w Zatoniu (dzielnica Nowe Miasto). W ogniu stanął barakowóz.

Sześć osób rannych, w tym dwoje dzieci - to bilans wypadku, do którego doszło w Zielonej Górze. Na trasie z Jędrzychowa do Zatonia zderzyły się dwa pojazdy. Droga nieustannie jest zablokowana.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u