Neurochirurdzy operowali, a studenci oglądali transmisję zabiegu w sali seminaryjnej. Młodzi medycy mogli także zadawać pytania lekarzowi, który operował. 

Zielona Góra. Prezydent Janusz Kubicki zaprezentował projekt budżetu miasta na 2024 rok. 332 mln zapisano na inwestycje. Deficyt zostanie pokryty z kredytu.

Zielona Góra. Po zmianach na skrzyżowaniu w centrum miasta kierowcy dalej jeżdżą "na pamięć". Policja wystawia mandaty, są też pouczenia.

Zielona Góra. Wprowadzono poważne zmiany na skrzyżowaniu w centrum miasta. Po ich zastosowaniu policja zatrzymuje kierowców jeżdżących "na pamięć".

Zielona Góra. Wprowadzono zmiany na skrzyżowaniu w centrum miasta. Policja tłumaczy to dużą ilością wypadków i kolizji. Część kierowców nie jest zadowolona.

Kontaktuje się w imieniu zatroskanych mieszkańców osiedla Czarkowo. To zdanie rozpoczyna list, który otrzymaliśmy kilka dni temu. Zaniepokojeni są oni o los drzew, które rosną w lesie przy ulicy Willowej. Zauważyli, że niektóre z nich mają na sobie białe znaki. Co to oznacza? Czy to zapowiedź wycinki? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zderzenie dwóch samochód w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana. 

Darmowe dynie dla mieszkańców Zielonej Góry. Rozda je Urząd Miasta Zielona Góra wraz z Zakładem Gospodarki Komunalnej. Zobacz, gdzie je dostaniesz.

Strona 1 z 226

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u