Klub muzyczny Heaven w Zielonej Górze ogłosił zakończenie działalności. Ostatnia pożegnalna impreza odbędzie się 1 czerwca. 

W Zielonej Górze doszło do nietypowego zdarzenia. 51-letni mężczyzna ukradł dwa defibrylatory o wartości ponad 13 tysięcy złotych. Zrobił to "dla zabawy".

Zielonogórskie Wodociągi poinformowały o przerwie w dostawie wody. Jest to związane z pracami remontowymi na pompowni wody przy ul. Wiśniowej.

Majówka 2024. Ile kosztuje pobyt na izbie wytrzeźwień w Zielonej Górze?

Bolt uderzył w słup na ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wybory samorządowe 2024 to już historia. W Zielonej Górze po drugiej turze prezydentem został Marcin Pabierowski, który pokonał Janusza Kubickiego. Jak głosowali mieszkańcy sołectwa Przylep, gdzie w ubiegłym roku doszło do pożaru hali z niebezpiecznymi odpadami chemicznymi? Sprawdziliśmy.

Wymowne zdjęcie po drugiej turze wyborów samorządowych w Zielonej Górze. Porażka Kubickiego i sukces Pabierowskiego. 

Janusz Kubicki po 18 latach rządów w Zielonej Górze najprawdopodobniej pożegna się z fotelem prezydenta miasta. Według nieoficjalnych wyników ze sporą przewagą wygrał Marcin Pabierowski. 

Strona 1 z 230

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u