ZOK dla Ukrainy to spontaniczna inicjatywa w ramach której, w błyskawicznym tempie udało nam się zorganizować zajęcia dla dzieci z Ukrainy we wszystkich filiach Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty i Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zapraszają na "Spotkania z filmowcami" w Sławie.

Warszawski aktor, gwiazda serialu „Dom” odwiedził w czwartek Zieloną Górę, promując swoją autobiograficzną książkę „Pisz pan książkę!”. Miłośnik muzyki, a prywatnie fan żużla i kibic Falubazu, opowiadał o swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Film „Aktorka” zamknął w niedzielę drugi Zielonogórski Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Dymny Himilsbach. W ostatnim dniu festiwalu odbyło się spotkanie z Arturem Barcisiem, któremu towarzyszyła Anna Dymna, niekwestionowana gwiazda tegorocznego spotkania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u