Awaria lodówek w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Zielonej Górze. Towar został przeznaczony do utylizacji!

Przy Monte Cassino 1-21 i Okulickiego 31-41 w Zielonej Górze brak w dopływie wody bieżącej. Przyczyną jest awaria węzła wodociągowego.

W pierwszym tygodniu szkolnych zajęć policjanci zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy przewożą najmłodszych. To nie tylko kontrole samochodów osobowych.

W sobotę, 16 marca, około godziny 22:48 na terenie Zielonej Góry doszło do awarii zasilania. Wielu mieszkańców skarży się na przerwy w dostawie prądu.

Na skutek awarii w sieci energetycznej na terenie Zielonej Góry występują przerwy w dostawie prądu. Bez zasilania jest kilka osiedli.

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 czerwca, chwilę po godzinie 16:00, na ulicy 61 Brygady w Skwierzynie. W ciężarówce Amerykańskich żołnierzy doszło do poważnej awarii, wyciekło ponad 100 litrów oleju hydraulicznego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skwierzynie.

Na skutek awarii w sieci energetycznej na terenie Zielonej Góry występują przerwy w dostawie prądu.

Dziś w mieście doszło do kilku awarii sieci wodociągowej, m.in. przy ul. Sobkowiaka, Niepodległości i Szczekocińskiej. Mieszkańcy tych osiedli mogą być pozbawieni wody od  kilku do kilkudziesięciu godzin.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u