Mamy dla was niesamowitą wiadomość! W tym roku możecie wygrać piękną, żywą choinkę do swojego domu! Jak to zrobić? Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie, który organizujemy wspólnie z Plantacją Choinek Radnica.

Dziś trudno wyobrazić sobie święta w polskim domu bez pięknie udekorowanej choinki. Świąteczne drzewo symbolizuje zdrowie, płodność, życie, odrodzenie oraz pomyślność. A kiedy ubrać choinkę i co oznaczają konkretne ozdoby? Sprawdzamy!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego wspólnie z Plantacją Choinek Radnica rozdajemy choinki. Weź udział w zabawie i zgarnij jedno z 10 drzewek! 

Do Zielonej Góry przyjechała nowa choinka. Wszystko to po poście opublikowanym przez prezydenta miasta, który negatywnie ocenił wygląd pierwszego drzewa. 

Choinka – jedni wolą sztuczną inni nie wyobrażają sobie świąt bez prawdziwej, takiej pachnącej żywicą i lasem.

Okres świąteczny dobiega końca, co więc zrobić z choinką po świętach? Warto dać jej drugie życie, czyli oddać profesjonalnej firmie do prawidłowego zagospodarowania. Drzewka naturalne to odpady biodegradowalne, które zostaną odebrane przez spółkę ENERIS Surowce w Gorzowie Wielkopolskim.

W poniedziałkowe południe na zielonogórskim rynku stanęła dwunastometrowa bożonarodzeniowa jodła. Drzewko przyjechało z terenu Nadleśnictwa Babimost a zostało dowiezione przez Ośrodek Transportu Leśnego RDLP w Zielonej Górze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u