Operator miejskiego monitoringu pomógł w zatrzymaniu złodziei, którzy na deptaku w Zielonej Górze okradli śpiącego na ławce 24-letniego mężczyznę. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

We wtorek, 5 lutego, w samo południe na zielonogórskim deptaku ruszył III Zielonogórski Polonez Maturzystów - Studniówka pod chmurką. W imprezie organizowanej przez CKZiU Ekonomik, udział wzięło 12 zielonogórskich szkół ponadgimnazjalnych.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 1 grudnia, nad ranem na zielonogórskim deptaku. Pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej sypał piasek - został pobity a pojazd którym się poruszał uszkodzony.

We wtorek, 9 października, miejski monitoring na zielonogórskim deptaku zarejestrował bardzo niebezpieczną sytuację. Osobowy Ford pozostawiony przez nieostrożnego kierowcę stoczył się z górki wprost na kobietę, która odpoczywała przy jednej z ławek.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 26 lipca, po południu. Zielonogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że agresywny mężczyzna rozdeptał gołębia na deptaku. Sprawca zrobił to w obecności małych dzieci, które tuż obok karmiły ptaki. Sprawcą okazał się 40-letni Michał D. Był pijany, miał 2,5 promila alkoholu.

22 lipca to Europejski Dzień wsparcia dla Ofiar Przestępstw z Nienawiści. W tym dniu Wspólna ZG serdecznie zaprasza mieszkańców na wydarzenie organizowane na deptaku.

To już tradycja w Zielonej Górze, że na zakończenie sezonu artystycznego muzycy Filharmonii Zielonogórskiej grają pod gołym niebem. Nietypowy i jak zawsze niezapomniany koncert promenadowy zbliża się wielkimi krokami.

Zielonogórska radna Eleonora Szymkowiak zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami lub rodzicami na wielkanocne tradycyjne "Szukanie Zajączka" w sercu Zielonej Góry.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u