1 i 2 grudnia w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9 odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Państwo a gospodarka – wyzwania współczesności”, która jest organizowana wspólnie przez Uniwersytet Zielonogórski oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Zielonej Górze.

Dziś zielonogórscy radni Platformy Obywatelskiej zabrali głos w sprawie zanieczyszczenia powietrza w Zielonej Górze. Nie jest źle, ale zawsze może być lepiej.

W poniedziałek 14 listopada obchodzić będziemy Światowy Dzień Cukrzycy. 105 Kresowy Szpital Wojskowy w Żarach zaprasza młodzież na konferencję diabetologiczną.

3 listopada w Ośrodku Kormoran odbędzie się Wojewodzka Konferencja Metodyczna pod hasłem "Integracja niepelnosprawnych możliwości i szanse".

Instytut Historii Uniwersytetu Zielonogórskiego, Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Zielonej Górze oraz Muzeum Ziemi Lubuskiej zapraszają na konferencję naukową na temat: Zielona Góra – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u