Szpital w Zielonej Górze ma coraz więcej pacjentów z COVID-19. Zakazano odwiedzin chorych i wstrzymano przyjęcia na planowe zabiegi. W lecznicy brakuje anestezjologów.

Szpital w Zielonej Górze ma coraz więcej pacjentów z koronawirusem. Lecznica postanowiła wstrzymać planowe przyjęcia pacjentów. Są jednak wyjątki.

Z dnia na dzień przybywa pacjentów covidowych w Zielonej Górze. Na chwilę obecną w szpitalu przebywa 139 pacjentów. „Jesteśmy już prawie wypełnieni”.

Darmowe maseczki trafiły do Zielonej Góry, ich rozdawaniem zajmą się strażacy ochotnicy pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz sołtysi i rady sołeckie.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 177 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób.

Sobotni protest sceptyków pandemii koronawirusa w Zielonej Górze. W wydarzeniu wzięło udział około 80 osób. Na miejscu działała również policja.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 493 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło piętnaście osób!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 349 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło jedenaście osób!

Strona 1 z 31

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u